Реєстрація на курс з ділового етикету "Етикет знає як" 24-27 квітня

11 лютого – 29 квітня курс для дітей з етикету та ораторського мистецтва «Школа вишуканих манер»

Регистрация на программу для детей "Этикет и ораторское искусство" Старт 25 февраля, каждую субботу

Курс ораторського мистецтва "Майстерність публічних виступів"

Курс з ораторського мистецтва "Майстерність публічних виступів" від Наталії Черемшинської. Курс допоможе Вам приборкати страх перед публічними виступами. Опанувати основні техніки постановки голосу та правильно підготуватися до публічного виступу. Цей курс буде корисним не лише для тих, хто збирає великі аудиторії, але й для щоденного спілкування. Доповідь на роботі, презентація нового продукту або розмова зі знайомими більше не застануть вас зненацька. НАТАЛІЯ ЧЕРЕМШІНСЬКА - викладач ораторської майстерності та медіа-тренер. Автор тренінгів, присвячених риториці, саморозвитку та комунікації. Член міжнародної організації з постановки голосу та мовлення «Voice & Speech Trainers Association».

Реєстрація на курс з ділового етикету "Етикет знає як" 17-20 квітня

Курс з ділового етикету "Етикет знає як" складається з 4 занять (під час яких буде висвітлено 15 тем). Ви матимете змогу отримати практичні поради від експерта з етикету - Наталії Адаменко. Курс спрямовано на формування правильної поведінки у бізнес середовищі. Навчає секретам проведення переговорів та презентації компанії на вищому рівні для досягнення спільних цілей. Відкриває нові горизонти розуміння особливостей міжнародних правил ведення бізнесу.

13-16 березня інтенсивний курс ділового етикету «Деталі мають значення»

Ви матимете змогу отримати практичні поради від експерта з етикету - Наталії Адаменко. Курс спрямовано на формування правильного першого враження. Надасть набір інструментів, які допоможуть почувати себе впевненно у будь-якому бізнес середовищі. Допоможе сформувати ваш діловий імідж. Поведінка та зовнішній вигляд - це деталі які мають значення.

Реєстрація на дводенний майстер-клас з ресторанного етикету "Покажи мені етикет" 22-23 лютого

Принимать гостей курса ресторанного этикета 22 и 23 февраля будет ресторан SANPAOLO. Уютное заведение в самом сердце столицы с изысканным интерьером и европейской кухней. SANPAOLO это роскошный, стильный интерьер, внимательный и услужливый персонал, свободная атмосфера, музыка, которая доставит Вам удовольствие. Ресторан, где захочется по-настоящему расслабиться. В ресторане уютная атмосфера, кухня от шефа в которую входят блюда различных кулинарных изысков, десерты. SANPAOLO – это место для душевной обстановки, теплых встреч, проведения различных мероприятий и презентаций.

2017 РІК СТАРТ! Ви впевнені, що Ваші діти незвичайні та талоновиті? ТАК! Діти ПОКОЛІННЯ Z народжені з великим потенціалом, який потребує розвитку! В сучасному світі успішна самореалізація людини залежить від володіння Soft skills (універсальними компетенц

Каждая вторая женщина сталкивалась когда-либо со сложностями коммуникации с мужчинами, особенно в деловом мире. Как правильно сформировать отношения на равных, держать дистанцию и не позволять лишнего в отношениях к себе, поможет разобраться эксперт по де

Поговорим о том, как удержать баланс между работой и личной жизнью, как иметь хорошие и корректные отношения с мужчинами-коллегами, при этом не в ущерб личной жизни. И наоборот, как удержать баланс в отношениях дома, будучи заядлым трудоголиком. Почему не стоит забывать о личной жизни и отдаваться работе на 100%. У вас будет возможность задать вопросы эксперту по этикету, президенту Etiquette School — Наталье Адаменко, а также поделится личным опытом и наблюдениями. грн.

Реєстрація на дводенний курс ресторанного етикету "Покажи мені етикет" 23-24 листопада

Все частіше ділові зустрічі проходять не у стінах офісу чи конференц залах, а перетворюються на бізнес сніданки, ділові обіди чи зустрічі за чашкою кави. Як правильно себе поводити за столом? Що замовляти та як їсти? Про що говорити з діловими партнерами? Ви матимете змогу отримати практичні поради від експерта з етикету та президента Etiquette School - Наталії Адаменко.

Регистрация на программу для детей "Школа изысканных манер" 12 ноября - 17 декабря

Дводенний майстер-клас з ресторанного етикету "Покажи мені етикет"

Дводенний майстер-клас з ресторанного етикету "Покажи мені етикет"

Все частіше ділові зустрічі проходять не у стінах офісу чи конференц залах, а перетворюються на бізнес сніданки, ділові обіди чи зустрічі за чашкою кави. Як правильно себе поводити за столом? Що замовляти та як їсти? Про що говорити з діловими партнерами? Ви матимете змогу отримати практичні поради від експерта з етикету та президента Etiquette School - Наталії Адаменко.

Реєстрація на дводенний майстер-клас з ресторанного етикету "Покажи мені етикет" 28-29 вересня

Реєстрація на дводенний майстер-клас з ресторанного етикету "Покажи мені етикет" 28-29 вересня

Ви матимете змогу отримати практичні поради від експерта з етикету Наталії Адаменко.

Расписание занятий на 1 семестр 2016/2017

НАДПРОФЕСІЙНІ НАВИЧКИ ПОКОЛІННЯ Z - програма 2017 р. Комплексна програма по формуванню навичок: самоорганізації, самореалізації, презентації, реклами, прийняття рішень та фінансового мислення БЛОК НАВИЧОК САМООРГАНІЗАЦІЇ ТА САМОРЕАЛІЗАЦІЇ

НАДПРОФЕСІЙНІ НАВИЧКИ ПОКОЛІННЯ Z - програма 2017 р. Комплексна програма по формуванню навичок: самоорганізації, самореалізації, презентації, реклами, прийняття рішень та фінансового мислення БЛОК НАВИЧОК САМООРГАНІЗАЦІЇ ТА САМОРЕАЛІЗАЦІЇ

ПОЗИТИВНІ ЖИТТЄВІ ЦІЛІ ТА КОМУНІКАЦІЇ (дитяча програма)- стартуэ вже з 18 вересня 2016р.

ПОЗИТИВНІ ЖИТТЄВІ ЦІЛІ ТА КОМУНІКАЦІЇ (дитяча програма)- стартує вже з 18 вересня 2016р.

Заняття з формування позитивних життєвих цілей та комунікативних навичок Мета: формування адекватної самооцінки, підвищення відповідальності підлітків за свої вчинки, вироблення позитивних життєвих цілей і розвиток мотивації до їх досягнення, навичок спілкування, усвідомлення і вираження своїх почуттів, розуміння і прийняття почуттів оточуючих людей, активізація механізмів самопізнання, самовираження.

 Розвиваючі дитячі програми Соціального проекту Покоління Z   Teenager (10-12 років)

тренінг навичок сучасної людини НАВИЧКИ ЕФЕКТИВНИХ ТІНЕЙДЖЕРІВРозвиваючі дитячі програми Соціального проекту Покоління Z Teenager (10-12 років)

ПОКОЛІННЯ Z - це інформаційні діти, які народжені з унікальними особливості та талантами! До того ж, процеси розвитку та дорослішання у сучасних дітей йдуть набагато швидше і вже з 10 років наступає ранній підлітковий вік! Для реалізації потенціалу та перетворення його у можливості раннього старту створена унікальна програма "12 навичок ефективних тінейджерів" для підлітків 10-12 років! Програма буде проходити в сучасному тренінговому центрі з11 березня по 3 червня (з перервою на травневі свята) по пятницях з 17.00 до 19.30 (дата та час можуть бути уточнені за запитами участників)! Все про проект ПОКОЛІННЯ Z на сайті - http://pokoleniez.com.ua/

Дитяча розвиваюча програма ФІНАНСОВИЙ СВІТ (12 занять по 2 год. ) - ПРОГРАМИ 2017р.

Дитяча розвиваюча програма ФІНАНСОВИЙ СВІТ (12 занять по 2 год. ) - ПРОГРАМИ 2017р.

Мета: Ставлення до фінансів в сім'ї значною мірою впливає на уявлення дитини про гроші. Найрезультативніший метод навчання - це гра, оскільки вона передбачає безпосередню участь дітей і самостійне виконання ними певних дій старт 18.09.2016 р.

Програми проекту Покоління Z  ФОРМУВАННЯ ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ (12 занять по 2 год.) ПРОГРАМИ 2017 р

Програми проекту Покоління Z ФОРМУВАННЯ ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ (12 занять по 2 год.) ПРОГРАМИ 2017 р

Мета: формування у дітей творчих здібностей особистості, креативність мислення, різні види пам’яті, уяви, фантазії, уваги. Розвиваємо варіативність мислення, стимулюємо творче самовираження, формуємо позитивне ставлення до свого «Я», підвищуємо самооцінку, формуємо адекватні форми поведінки в групі. Очікувані результати - підвищення рівня розвитку творчих здібностей, а саме гнучкості, оригінальності мислення, зростання інтересу до творчої діяльності

 Пізнавальна Мотивація   СТАРТ 18.09!  Програми Junior (7-9 років)

Пізнавальна Мотивація СТАРТ 18.09! Програми Junior (7-9 років)

(8 занять по 2 год.)

Розвиваючі дитячі програми Соціального проекту Покоління Z Програми Junior (7-9 років) Teenager (10-12 років)  Student (13-17 років)

Розвиваючі дитячі програми Соціального проекту Покоління Z Програми Junior (7-9 років) Teenager (10-12 років) Student (13-17 років)

Вкладати гроші в розвиток своїх дітей та у свій особистий - одна з найкорисніших звичок успішних людей! Часто ми й не помічаємо як під час прогулянки у вихідні з дітьми витрачаємо 200-300 грн. і навіть не звертаємо увагу на корисність цих витрат! Великою перевагою вкладання грошей у розвиток - це не тільки формування корисної навички раціональних трат, а й великі інвестиції у майбутнє сучасної людини! Заняття проводяться в захоплюючій формі з візуалізацією кожного процесу (презентації, відео фільми, мультфільми), із застосуванням технологій модерації, диспутів, ділових ігор, елементів аналітичних розрахунків, у вигляді індивідуальних і командних презентацій міні-проектів, стартапів. Обравши наші заняття, Ви створите свято своїм дітям та сформуєте умови для їх успішного МАЙБУТНЬОГО!